Batenburg Special x Van den Hondel

Datum

11 juli 2025

Deel dit stuk

Samen bouwen zit in ons DNA en dat doen we niet alleen met onze eigen mensen, maar ook met de vaste partners die we zorgvuldig selecteren.

Vandaag zetten we Van den Hondel Prefab B.V. in de spotlights. Hun toewijding aan topkwaliteit, heldere communicatie en proactieve aanpak sluit naadloos aan bij onze kernwaarden. Mede dankzij hun vakmanschap realiseren we projecten waar jij je straks écht thuis voelt.

Ben jij een partner die net zo hoog inzet op kwaliteit en samenwerking? Laten we kennismaken en verkennen wat we voor elkaar kunnen betekenen!

Ander nieuws

Nieuws

Bezoek aan Leytsche Hof met Minister Thierry Aartsen

Onlangs ontvingen we bijzonder bezoek op ons project in Leidschendam: Leytsche Hof. Minister van Werk en Participatie Thierry Aartsen kwam langs om met eigen ogen te zien hoe het er op de bouwplaats aan toegaat en om met ons in gesprek te gaan over actuele thema’s in de bouwsector.

Nieuws

Meerzicht Zoetermeer

Goed nieuws! Op 6 februari hebben wij samen met Woonhave de aannemingsovereenkomst ondertekend voor de realisatie van 86 appartementen met een commerciële plint in Zoetermeer.

Meer weten of heb je vragen?

Of je nu op zoek bent naar meer informatie, een offerte wilt aanvragen of gewoon een vraag hebt, ons team staat klaar om je te helpen. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jouw plannen kunnen realiseren.