Laatste eiland Oude Tol Reeuwijk

Datum

26 mei 2025

Deel dit stuk

Dinsdag 13 mei gaf wethouder Dirk-Jan Knol het startsein voor de bouw van het twaalfde en laatste waterwonen-eiland in Oude Tol. Binnenkort verrijzen hier 12 moderne waterwoningen, ontworpen door Ron van Leent, met uitzicht op het Reeuwijkse water en gebouwd met duurzame materialen.

Ander nieuws

Nieuws

Richting de oplevering in Wilderszijde!

Onlangs waren we weer in Wilderszijde bij de bouw van 58 appartementen en 9 pre-modu woningen voor 3B Wonen. Werkvoorbereider Tom Batenburg laat in deze video zien hoe dicht we inmiddels bij de eindstreep zijn.

Nieuws

Bouwvak 2026

Vanwege de bouwvak zijn wij gesloten van maandag 27 juli tot en met vrijdag 14 augustus. Vanaf maandag 17 augustus staan wij weer voor je klaar.

Meer weten of heb je vragen?

Of je nu op zoek bent naar meer informatie, een offerte wilt aanvragen of gewoon een vraag hebt, ons team staat klaar om je te helpen. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jouw plannen kunnen realiseren.