21 duurzame houten woningen in Bergschenhoek

Datum

11 februari 2025

Deel dit stuk

Op de WOCODA hebben Koos Wessels en Erik Batenburg de realisatieovereenkomst getekend voor de 21 Premodu-woningen. Deze energiezuinige koopwoningen vallen onder de NHG-grens en hebben een groenverklaring, wat ze extra aantrekkelijk maakt voor starters. ๐ŸŒฟ๐Ÿ’š

๐Ÿ”น Type: Sep
๐Ÿ”น MPG-score: < 0,40
๐Ÿ”น CO2-footprint: 130 kg per mยฒ BVO
๐Ÿ”น Energielabel: A++++
๐Ÿ”น Plaatsing: Vanaf medio 2025

Een mooie stap richting een duurzame toekomst! ๐Ÿš€โœจ

BPD | Bouwfonds Gebiedsontwikkeling

Ander nieuws

Nieuws

Richting de oplevering in Wilderszijde!

Onlangs waren we weer in Wilderszijde bij de bouw van 58 appartementen en 9 pre-modu woningen voor 3B Wonen. Werkvoorbereider Tom Batenburg laat in deze video zien hoe dicht we inmiddels bij de eindstreep zijn.

Nieuws

Bouwvak 2026

Vanwege de bouwvak zijn wij gesloten van maandag 27 juli tot en met vrijdag 14 augustus. Vanaf maandag 17 augustus staan wij weer voor je klaar.

Meer weten of heb je vragen?

Of je nu op zoek bent naar meer informatie, een offerte wilt aanvragen of gewoon een vraag hebt, ons team staat klaar om je te helpen. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jouw plannen kunnen realiseren.